Staro-
mestské 
kultúrne 
centrá


Staromestské kultúrne centrá tvoria kultúrny a komunitný program v piatich centrách a vo verejnom priestore na území Starého Mesta s cieľom prispievať k rozmanitosti, budovaniu komunít a zvyšovaniu kvality života obyvateľov mestskej časti a aj jej návštevníkov.
Otvorená výzva
Program
Blog
Centrá

Dokumenty

Magazín Zrazu

Kontakt
Instagram
Facebook

Miestny Úrad Staré Mesto


Robert Roth a Soňa Szomolányi hosťami štvrtého vydania diskusie Hovory@Pistori


Sromestské kultúrne centrum Pistoriho palác opäť pozýva na obľúbený diskusný formát Hovory@Pistori, ktorý si od začiatku získal návštevníkov. Štvrté vydanie tejto moderovanej diskusie Michala Hvoreckého sa uskutoční 10. júna o 18.00 h. a sľubuje obohacujúcu diskusiu so zaujímavými hosťami.

Tento raz budú na pódiu herec Robert Roth a sociologička Soňa Szomolányi. Táto hosťujúca dvojica prináša do diskusie rôznorodosť tém a pohľadov, čo sľubuje podnetný a zaujímavý večer. Cieľom podujatia je nielen otvoriť dôležité otázky, ale aj vytvoriť príjemnú atmosféru a pobaviť divákov.

Hovory@Pistori sa rýchlo stali vyhľadávaným podujatím vďaka predchádzajúcim hosťom, ako sú Magda Vášáryová, Adam Dragun z kapely Berlin Manson, Zuzana Kovačič Hanzelová, Adam Bžoch, Andrej Dúbravský a Marta Šimečková. Každé stretnutie prináša unikátnu perspektívu a umožňuje divákom zapojiť sa do otvorenej a zmysluplnej diskusie.

Vstup na podujatie je tradične voľný, takže sú vítaní všetci, ktorí majú záujem o príjemný večer v spoločnosti zaujímavých hostí.


10. 6. o 18.00

Vstup voľný.

Staromestské kultúrne centrum Pistoriho palác Štefánikova 25